Sibel Meriç Göğüs Frikiği Verdi!

Sibel Meriç Canlı Yayında Göğüs Frikiği Verdi!

Sibel Meriç isimli ünlü model ve sanatçı, geçtiğimiz günlerde katıldığı Okan Bayülgen’in Dada isimli televizyon programında canlı yayındayken öyle bir göğüs frikiği verdi ki görenlerin ağzı açık kaldı. Bu durum Okan Bayülgen’i de bir hayli kızdırdı.

Sibel Meriç Göğüs Meme Frikiği

Sibel Meriç’in Canlı Yayında Verdiği Göğüs Frikiği

Okan Bayülgen’in Dada isimli canlı yayın eğlence programına katılan ünlü güzel Sibel Meriç kazara inanılmaz bir göğüs frikiği verdi. Okan Bayülgen başta olmak üzere seyircilerin uyarmasıyla farkına varan seksi güzel hemen elbisesini düzeltti.

Sosyal medya’dan çok sayıda mesaj geldi ancak iş işten geçmişti…

Sibel Meriç Kimdir?

Ankara doğumlu olan Sibel Meriç, 27 mayıs 1984 doğumludur. Ufak yaşlardan beri modern dans, müzik ve bale eğitimi almış. 4 yıl kadar da modellik işini yaptıktan sonra ilk single çalışması olan “Garanti” ile müzik alanında da piyasaya atıldı. Eğlenceye düşkün olan ve fazlasıyla eğlenen bir güzel olarak tanıdığımız ve erkeklerin yüreklerini hoplatan seksi güzel, her katıldığı televizyon programında verdiği frikiklerle daha bir
popüler olmuştur. Ayrıca Okan Bayülgen’in Disko Kralı programına katıldıktan sonra söylediği “Türk erkeklerinin %80’i hayvandır” ve “Türk erkeklerini evcilleştirmek gerek” gibi sözlerle gündeme damgasını vurmuştur.

Sibel Meriç başta dans etmek olmak üzere, müzik dinlemekten, spor yapmaktan ve eğlence hayatından çok hoşlanmaktadır. Korktuğu şeylerin başında ise karanlık, yalnız kalmak, yükseklik ve yılanlar gelmektedir.


Sibel Meriç’in boyu kaç?Sibel Meriç Boy Kilo

180 CM

Sibel Meriç kaç kilo?
55 KG

Sibel Meriç bacak boyunu ise Okan Bayülgen’in Dada Dandinista isimli programda 1.20 metre olarak açıklamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>